Naše služby

 

Svatba na klíč

Chystáte se říct si své ANO? Rádi byste si svatbu užili bez starostí, zařizování, organizace? To není problém. Rády vám zařídíme svatbu vašich snů na klíč. Řeknete nám svou představu a my ji zrealizujeme, nachystáme, načančáme, zorganizujeme a na vás bude si říct jen své ANO.

 

Jak to probíhá? 

Potkáme se s vámi na první info schůzce, kde nám sdělíte svou představu a základní informace k počtu hostů atd. Pomůžeme vám s výběrem místa, stylem svatby, zábavou, cateringem, fotografem a vším co vás napadne.  Doporučíme vám ideální dodavatele, domluvíme ochutnávky, prohlídky. Připravíme květiny. Nebo můžete vše nechat na nás a nechat se překvapit. Možností je mnoho a záleží vždy na naší domluvě. 

Po první nezávazné schůzce vám zašleme předběžnou cenovou nabídku, se kterou poté budeme pracovat a dále ji upravíme dle vašich požadavků. 

Poté  vám zašleme alternativy stylů svatby, stolů atd. k odsouhlasení. 

Před svatbou vše připravíme, nadekorujeme. Poté budeme případně přítomny na samotné svatbě a zařídíme koordinaci celé akce. 

Další den vše uklidíme, předáme. 

Tak co? Zní to pro vás lákavě? Už si neděláte tak velkou hlavu s vaším už tak velkým dnem? 

 

 

 

Koordinace akce

Nejste si jisti se samotnou organizací svatby? Nemáte s tím zkušenosti a rádi byste měli vše tip top? Rády vám samotnou svatbu zkoordinujeme. Nenásilnou, příjemnou cestou, kdy svatba nebude přeorganizovaná akce, ale  mile plynoucí zábavná svatba, na kterou budou všichni rádi vzpomínat. 

 

 

 

Květiny a květinová výzdoba

Mimo jiné je naší vášní také vázání kytic a tvorba květinových dekorací. Uvážeme vám svatební kytici, kytice pro maminky, vývazky. Vytvoříme květinovou výzdobu obřadního místa, výzdobu svatebních stolů. Vše bude krásně ladit. Nebojíme se klasických ani divočejších variant. 

 

 

Dekorace

Dekorace máme k dispozici různých stylů a barev. Vytvoříme vám několik variant celého stylu svatby včetně dekorací, které vám můžeme zapůjčit, případně po dohodě zakoupit. Na našem eshopu je možné dekorace také jen zapůjčit, jestliže si akci pořádáte sami. 

 

 

 

 

Máte-li zájem o některou z našich služeb, tak nás prosím kontaktujete 

na našem emailu snovyatelier@seznam.cz 

nebo telefonicky na tel. 721 731 720.

 

Těšíme se!

 

Zpět do obchodu